Aliexpress 
Aliexpress
EU Warehouse 
EU Warehouse
Shein 
Shein
TEMU 
TEMU
Tańszy niż 
Mniej niż 5 zł

Zipy zrzesza największe sklepy w sieci

Pracujemy w jednym celu - aby uprościć proces składania zamówień z zagranicy.

historia  nasz

Uzależniliśmy się od zakupów z zagranicy na wiele lat przed założeniem Zipy.Ceny, które pozwalają nam zaoszczędzić pieniądze i wybór za granicą, który przewyższa wybór w jakimkolwiek sklepie lub sieci w Izraelu.
Mimo wszystkich zalet nadal napotykaliśmy problemy przy zakupach z zagranicy Brakowało nam dwóch rzeczy: prostoty i przejrzystości.
Nie jesteśmy jedyni - przyjaciele, znajomi i członkowie rodziny również napotkali uciążliwe procesy zamawiania, nieudane próby uzyskania zwrotu pieniędzy oraz obojętne, a nawet pogardliwe traktowanie ze strony obsługi klienta w dużych sklepach.

Dlatego - zdecydowaliśmy się na założenie firmy Zipy.
Zipy to jedna strona, która odpowiada na wszystkie problemy związane z zamawianiem produktów z zagranicy.Cel był jasny – aby klienci z Polska mogli cieszyć się wszystkimi zaletami eBay, Ali Express i Amazon prosto i szybko i bez zbędnych komplikacji.Otworzyliśmy Zipy w 2013 roku i gdyby ktoś nam powiedział, że za kilka lat strona stanie się areną zakupów, do której regularnie wchodzą setki tysięcy Polacy, uszczypnęlibyśmy się i tego, kto nam to powiedział… i oto jesteśmy. :)

korzyści  Z Zipy

  • Nie musisz rejestrować się na stronie przed złożeniem zamówienia. Rejestracja odbywa się podczas pierwszego zakupu w serwisie, a system rozpoznaje Cię później. System rozpozna Cię później, abyś mógł cieszyć się łatwym i szybkim dostępem do wszystkich sklepów w Zipy.

  • Jest z kim porozmawiać - polska obsługa klienta Zipy chętnie odpowie na każde pytanie i będzie Ci towarzyszyć od momentu zakupu do otrzymania produktu, a nawet później.

  • Zamawiaj również polską kartą płatniczą - w Zipy możesz zamówić kartą debetową lub dowolną kartą niemiędzynarodową.

  • Customs Protector - unikalna usługa Zipy, która jak sama nazwa wskazuje, chroni Cię przed cłami i innymi opłatami importowymi. Usługa zapewnia pełny zwrot pieniędzy, jeśli Twoje zamówienie jest zobowiązane do zapłaty podatków.

  • Wygodne śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym - dedykowany obszar na stronie umożliwia przeglądanie wszystkich złożonych zamówień, nawet za granicą, a także rozmowę ze sprzedawcami i sprawdzenie statusu przesyłki.

gałęzie  firmy Zipy w Izraelu i Europie

Skontaktuj się z nami przez e-mail, zawsze odpowiadamy
office-photo
Izrael, Beer Szewa[email protected]
office-photo
Cypr, Nikozja[email protected]
office-photo
Rumunia, Bukareszt[email protected]
office-photo
Portugalia, Lizbona[email protected]

cel  nasz

Wygoda i prostota

Wierzymy w prostotę. Zbudowaliśmy system w najprostszy i najbardziej przyjazny sposób. Zakup odbywa się za pomocą kilku kliknięć myszką i bardzo łatwo jest zrozumieć, jak działa strona. Przetłumaczyliśmy wszystko, co dało się przetłumaczyć - o wiele łatwiej jest przeglądać produkty, gdy kategorie są w znanym języku.

Ciągłe doskonalenie

Zipy zawsze dąży do ulepszenia systemu. W tle serwisu opracowujemy mechanizmy, które pomagają nam zrozumieć, w jaki sposób możemy zaoszczędzić Ci nie tylko pieniądze na zakupach, ale także czas, który poświęcasz na szukanie interesujących Cię produktów. Staramy się przedstawiać naszym użytkownikom najbardziej odpowiednie produkty dla ich wyszukiwania. Grupy fokusowe pomagają nam wskazać miejsca, które można poprawić, a my zawsze zwracamy uwagę na sugestie internautów, aby system był jeszcze wygodniejszy i bardziej intuicyjny.