Szybkie i efektywne śledzenie przesyłek jednym kliknięciem

Szybkie lokalizowanie paczek za pomocą zipy
  • Zipy to Ebay, Ali express i Amazon w jednym miejscu

  • Z ochroną kupujących, bez obaw!

  • Otrzymuj aktualizacje dotyczące przemieszczania paczek

Lubisz robić zakupy z zagranicy?

  • Wszystkie popularne sklepy w jednym miejscu
  • Służba Ochrony Celnej zapłaci za Ciebie cło
  • Ceny w PLN i obsługa w języku polskim
  • Proste zamówienie za pomocą dowolnej karty kredytowej
Zarejestruj się terazDołącz i uzyskaj najlepsze oferty z zagranicy wybrane ręcznie przez nasz zespół

Śledzenie przesyłek

Usługa śledzenia firmy Zipy umożliwia śledzenie przesyłek, które są w drodze do Ciebie. Główną zaletą naszego systemu śledzenia jest istnienie krzyżowych danych z kilku globalnych witryn śledzących w tym samym czasie. Dzięki temu możesz uzyskać podsumowanie postępu paczki w porządku chronologicznym i lokalizacji. Na przykład, gdy zamówienie jest składane w Ali Express, sprzedawca z Chin wysyła paczkę pocztą chińską. Witryna poczty polskiej nie wyświetli informacji o lokalizacji paczki, dopóki nie dotrze ona do izraelskiego centrum sortowania przesyłek. Dzięki naszej usłudze śledzenia możesz śledzić lokalizację paczki nawet wtedy, gdy znajduje się ona za granicą, poprzez globalny, zintegrowany interfejs do wyświetlania danych z różnych witryn śledzenia za granicą.

co to jest numer śledzenia?

Numer śledzenia to kod, który zwykle składa się z liter i cyfr i jest to identyfikator paczki. Kiedy sprzedawca przyjeżdża, aby wysłać paczkę, otrzymuje unikalny numer śledzenia, który będzie jej towarzyszył podczas całej podróży do klienta. Numer śledzenia jest umieszczony na paczce, która korzysta z usług pocztowych lub firm spedycyjnych w celu identyfikacji i kontroli, co umożliwia śledzenie lokalizacji paczki, która przechodzi przez centra sortowania, punkty pośrednie i centra dystrybucji.

chcesz wiedzieć gdzie jest paczka?

Spodziewasz się paczki? Chcesz wiedzieć, jakie było jej ostatnie miejsce i gdzie jest teraz? Aby zobaczyć lokalizację paczki, wprowadź numer śledzenia, który sprzedawca umieścił w pasku wyszukiwania. Numer śledzenia każdej paczki można znaleźć w menu zamówienia na stronie internetowej, jest on jasnoniebieski w każdym zamówieniu. Alternatywnie możesz po prostu kliknąć numer śledzenia, który pojawia się w menu zamówienia, aby przejść bezpośrednio do strony śledzenia i automatycznie wyszukać ten konkretny numer śledzenia. Nasza usługa w łatwy i prosty sposób śledzi lokalizację Twojej paczki i jest dostępna o każdej porze tygodnia.

Śledzenie paczek za pomocą kodu śledzenia

(Tracking Number)
Usługa śledzenia przesyłek w witrynie Zipy w pełni monitoruje przesyłki w krajach takich jak USA, Chiny, Izrael, Polska, kraje europejskie, Korea, Singapur, Japonia i nie tylko.

Po wpisaniu kodu śledzenia w polu wyszukiwania system pokaże Ci ostatnią lokalizację paczki. Dzięki naszej usłudze będziesz mógł zobaczyć lokalizację paczki przez całą podróż aż do miejsca przeznaczenia, oczywiście nawet jeśli przesyłka jest zza oceanu! A wszystko to prosto i łatwo za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Nasza usługa będzie śledzić trasę Twojego przedmiotu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obecnie przeprowadzono ponad 100 000 wyszukiwań w celu sprawdzenia paczek wysłanych do Polski.